Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok üríteni?

Milyen gyakran jártok üríteni?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában elég makacs székrekedéssel küzdök, állandóan ezen stresszelek, hogy miért nem megyek.Mindent kipróbáltam már, de semmi nem jó.Segítsetek!Mit tegyek?
2010. febr. 11. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
naponta iszol 2-2,5 liter vizet egyenletesen? ha nem kivagy száradva és amiatt van.
2010. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3-4 naponta sajnos :S
2010. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Összesen iszom annyit.100%-os gyümölcslevekkel együtt.
2010. febr. 11. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok sok rostos kaját kell enni. Teljes kiőrlésű kenyeret, zöldségekkel, gyümölcs, aszalt cuccok. Ezek jók a székrekedésre.

Amúgy én napi 1x járok témázni. Minden este a fürdés előtt végzem. Olyankor már nyugi van és sietnem sem kell. :)

2010. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én napi 2x járok.Reggel és este.

Próbáld meg a szűztea kapszulát.

2010. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden másnap.
2010. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szűztea kapszula tényleg jó ám:D
2010. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

minden nap, ébredés után.

de amúgy nemis értem, mivel én napi kb fél liter folyadékot iszom csak, étkezéseim sem tartalmaznak túl sok rostot, gyümölcsöket is csak ritkán eszek, szóval nemtom, de a székletem az teljesen rendben van.

viszont mindennap eszem meleg ételt, ebédet, és napközben is sokszor eszem, keveseket általában. amúgy vékony vagyok.

2010. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia! egy időben nekem is problémám volt ezzel, aztán elvégeztem egy kéthetes diétát, ami sok-sok zöldség-gyümölcsből, illetve napi minimum 2,5 liter VÍZ ivásáról szólt! mellette fehér hús és mégtöbb zöldség!

így beállt hogy minden reggel felkelés után mozgok kb fél órát és már megyek is...

2010. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Napi kétszer.
2010. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!