Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen amikor valaki kattog a...

Milyen amikor valaki kattog a drog/biofű után?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan a lejövetelre gondolsz, vagy arra, hogy utána hetekig/hónapokig "kattog" valaki?

Ez utóbbi nálam annyi, hogy folyton erre gondolok, nagyon rosszul alszom, néha ideges leszek (nem érzem, hogy konkrétan emiatt, de nyugtalan vagyok) stb.

A konkrét lejövetellel soha nem volt nagy problémám, max annyi, hogy vártam, hogy végre el tudjak aludni, tördeltem az ujjaimat, kicsit rosszabb kedvem volt.


(Amúgy biofüvet nem próbáltam, tehát ahhoz nem tudok hozzászólni.)

2015. febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose akard megtudni. Sirogorcs, hamarabb kiakadsz aprosagokon, szetutnel mindent idegessegedben. Iszomyatos rosszullet hianyerzet miatt, az ereid mintha kifeszulnenek. Tapasztalat. 17/L
2015. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2.válaszoló!

Első vagyok, megkérdezhetem, mi után volt/van neked ez? :/

Csak kíváncsiságból kérdezem.

2015. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Kerlekszepen, kamaszodas miatt. Mindenben benne vagyok egy igazi 'rosszkislany' ... Ki voltam kozositve 4evig most meg rengeteg baratom van es kielvezem, hogy eleg nepszeru leanyzo vagyok.
2015. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg egy szakitas is kozre jatszik... /meg lettem csalva/

2.voltam/17/L

2015. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, de úgy értem, milyen drog után?
2015. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bio fű utan.
2015. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszi a választ!

Elég fiatal vagy még, remélem sikerül jól kijönnöd ebből az egészből, és a szerelemben is megtalálod a boldogságot. :)

Ha mindenáron fűre van szükséged, akkor szerintem inkább nyomjad a rendes füvet néha, attól sok bajod nem lehet. :)

2015. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hardenberg ***** válasza:
Nincs olyan hogy biofű. Abban annyi a bio, mint a zacskós levesben. A másik meg az, hogy általában havonta változtatják a hatóanyagot, amivel bepermetezik, tehát soha sem lehet biztos az ember, mire számíthat. Általában ezek szintetikus kannabinoidok, és mivel szintetikusak, kemény mellékhatásuk lehet, ha ezt érted a "kattogáson". Ha a mellékhatásra gondolsz, az mondhatni felér többszörös másnapossággal. De annál sokkal szarabb, mert a piát kialuszod, de akár 1-2 "bio"cigi elszívása után hetekre megváltozhat a személyiséged, a viselkedésed, én-érzeted. Nagyon szar érzés, ahogy a fenti 17/L is ecsetelte. Ha nincs szerencséd és túladagolt szert vagy ismeretlen hatóanyagút fogyasztasz, már a fogyasztás közben marha szarul érezheted magad.De a kattogás bizony megmarad és hetekig elkísés "szerecsés" esetben is. Ez ellen egy módszer van, nem kipróbálni!
2015. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
heroin után nagyon rossz, soha ne tudd meg. Még évekkel később is ott a vágy hogy újra hozzá nyúlj, és elég egy gyenge pillanat hogy minden előről kezdődjön, a heroin egy átok. 29/f
2015. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!