Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen amikor valaki kattog a...

Milyen amikor valaki kattog a drog/biofű után?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bio-t még nem szívtam, se heroint, de azt tudom hogy nagyon szörnyű amit az ember mint "elvonási tünet" él meg. nekem a bélyeggel gyűlt meg a bajom, már majdnem egy éve toltam utoljára, azóta is sokszor szívózik velem: fáj a fejem, sokat gondolok rá, és az a bizonyos flashback.. utána elfog a kísértés, ami órákig gyötör. nem sokáig tudtam teljesen tiszta maradni, .. gyógyszereket szedek (nem rendeltetésszerűen) de hozzáértésm végett egyszer sem kellett csalódnom (nem fényezem magam de mindig pontosan számítottam ki mindent) persze most tiszta vagyok ami elég szar érzés.. már két hete de nem saját akaratból. azt tanácsolom, menekülj, mielőtt behálóznak a szerek, győzd le a kíváncsiságod, mert baromi fájdalmas a cuccozás következménye!
2015. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azért lettél megcsalva, mert egy ribi vagy
2016. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Utolso...te meg egy kocsog...
2017. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!