Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Vki segitsen?

Mi lehet a bajom? Vki segitsen?

Figyelt kérdés
Meforal 1000-et szedek 4 hete szedem a gyógyszert és még nem volt mensim.A doki mondta ha nem akarok babát akkor védekezzek,hát mivel szeretnénk nem védekezünk.a petefészkem két oldala szúrkál és folyásom is van néha gyengének érzem magamat.tesztelni még nem akarok mert nem tudom hogy van e értelme hisz még a mensim sem jött meg.a petefészkem már egy jó hete szúrkál.szerintetek hat?mire számíthatok,arra gondoltam hétvégén majd tesztelek .de a válszokra is kiváncsi lennék
2010. febr. 13. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes,hanem van valami fertőzésed.A betegtájékoztatóból ezt másoltam át:

Azok a diabéteszes betegek, akik terhesek, vagy terhességet terveznek, a Meforal 1000-t nem szedhetik. Ezekben az esetekben a vércukorszint normalizálódását inzulinnal kell elérni. Kérjük ezért, hogy tájékoztassa orvosát a terhességéről, vagy tervezett terhességről, hogy az a terápiát inzulinra válthassa.

2010. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem cukorbetegségre szedi a Meforalt, hanem PCO-ra, ha nem tévedek.
2010. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen pcora.tesztesltem de negatív lett.a bajom még mindig nem jött meg.a szúrka az oldalaimnál elmaradtak.köszönöm hogy ennyien legalább válaszóltatok.
2010. febr. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!