Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epehólyag eltávolítás után...

Epehólyag eltávolítás után mennyi idővel tudok dolgozni menni?

Figyelt kérdés

Tegnap bekerültem a sürgősségire, ki akarták venni az epehólyagom, de az időpont nem volt nekem alkalmas. Pár hét múlva vissza kell mennem műtétre (laparoszkóposra).


Mivel számoljak, kb. hány napra esek ki a munkából, ha minden a lehető legjobban alakul? Lehetséges, hogy pl. csütörtökön műtenek, hétfőn már dolgozok? (Irodai munkát végzek, semmi fizikailag megerőltetőt.)



2015. febr. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem hétfő reggel műtőttek, kedd délután már mentem haza. Igaz én nem kaptam csövet, amiből jön ki a trutyi, mert kb. semmit se véreztem, meg nem volt begyulladva. De ha kapsz, az plusz egy nap. Utána még 1 hét, mire varratszedés. De simán tudtam mindent csinálni, csak óvatosan. Egyedül a sportra, emelgetésre mondták, hogy azt 2 hétig ne.
2015. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem rossz. Akkor ezek szerint az irodáig is el tudok majd kúszni. :)
2015. febr. 28. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kedden vették ki, csütörtök reggel mehettem haza. Pénteken már bementem tanfolyamra. Hétfőtől elvileg gond nélkül dolgozhattam volna, de kicsit kiélveztem a táppénzt :)
2015. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem pénteken műtöttek, vasárnap mentem haza, jó sok sétával. Kedden már bementem az óráimra. Nem kellemes de túl lehet élni. Emelni nem lehet csak.
2015. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!