Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy depressziós...

Lehet, hogy depressziós leszek egyszer?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé ki vagyok borulva...egy csomó rossz dolog történik körülöttem. Utálom az osztálytársaimat mert nagyon szemetek...de nem tudom miért ezt érdemlem holott egy rossz szóval nem bántottam meg soha senkit (kedves vagyok...ennyit tudok) mégis mindenki csak szívat. Nincs kivel megosztani a gondjaimat, egyedül akire legjobb barátként nézek, a kutyám. Benne tényleg megbízok, és ő legalább meg is ért nem úgy mint egyesek (most hülyének nézel?). Nincsenek barátaim/barátnőim akik vannak azok is pont egyszerre költöznek el...és nem egy suliba fogunk járni, szóval suliba egyedül leszek. Azt veszem észre, hogy egy ideje nem is érdekel semmi, csak szeretek sötétbe lenni, nem szoktam beszélgetni se annyit mint régen, mindig szomorú vagyok és nincs semmi ami felvidít. Szoktam sokat sírni. Most ez a Valentin nap is...az osztályból szinte minden lány kapott levelet kivéve én és az a 2 cigány, pedig én nem is vagyok koszos se, büdös se, cigány se, normálisan öltözök. Úgy érzem nincs senki aki szeret. Mit tegyek? Nagyon szomorú vagyok :(

13/L


Ne mondjátok, hogy a korom miatt, mert tényleg elég rossz lett minden ami körülöttem van. Ezt mások is belátják.


2010. febr. 13. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez átmeneti, hidd el, lesznek új barátaid és azokkal is tarthatod a kapcsolatot, akik elköltöztek, az nem a világvége.

A kutyás dolgot pedig teljesen megértem és nem gáz.

Amúgy pl elmehetsz szakkörre vagy sportolni, táncolni valahova és ott nem csak a hülye osztálytársaiddal találkozol, több esélyed van új barátokat szerezni.

2010. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!