Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon rosszul...

Mit csináljak? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Elég kövér vagyok (30 kg plusz), gyomorfekélyem van. Valamivel nagyon elronthattam a gyomromat, már 6 Nilacidot (savlekötőt) bevettem, + nospa + dipankrin + szódabikarbóna + kóla. Viszont még mindig elég rosszul érzem magam, jön fel a sok sav, hányingerem van, de hányni nem tudok. Többször megyek vécére, de csak "kis adagokat" produkálok.

Mit csináljak? Ugye, nem lyukadt ki a gyomrom? Ügyeletre nem kell mennem? Szeretném házilag orvosolni a problémát.

Ja, délelőtt 11kor ettem utoljára. (Rántott csirkemáj + főtt krumpli, utána 2 forgácsfánk.)


2010. febr. 13. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kilukad a gyomrod, értve ezen a perforációt, akkor elviselhetetlen fájdalmat érzel, és valószínűleg nagyon felkeményedig a hasfalad tapintásra. Ha ilyen történik, akkor hívni kell a 104-et.
2010. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én benéznék az ügyeletre a helyedben.
2010. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!