Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik magnéziumpótló készítmé...

Melyik magnéziumpótló készítmény a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régebben sokkal jobban tanultam, négyes átlagom volt, semmit se felejtettem el. Most pedig könnyen felejtek, hármas átlagom ha van, álmatlan vagyok, stresszes, szorongós, túl sokat gondolkodok. Járok pszichológushoz, de a teljesítményemen az nem segít. Oh, illetve még megemlíteném a lustaságot, a kialvatlanságot, az egész napos fáradtságot és a "képtelen vagyok figyelni órán" dolgot...

Az orvosom ajánlott magnéziumkészítményeket, mint pl. a Magne B6, de sok rosszat és jót is hallottam, így szeretnélek titeket megkérdezni, hogy kinek melyik készítmény vált be?


A válaszokat előre köszönöm! :)



2015. márc. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Beres magnezium + b6.


Vagy magnesolv.


Ez a kettő azért tartalmaz magneziumot, a magne b6 meg magnerot alig alig. Fel vannak futtatva pedig valojaban napi 3-6 kene belőlük napi szinten.


Emelett Menj vérvételre hogy a Vasad rendben van-e

2015. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vasam elég alacsony volt, korábban volt már vashiányom, arra kaptam rágótablettát, de ismét jelentkezni kezdett. Ami azt illeti, a rágótabletta alatt se növekedett a koncentrációképességem, csak a remegés és a hirtelen szédülés szűnt meg.
2015. márc. 22. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Koncentráció képesség a magnezium lesz viszont a fáradékonyság a vashiany miatt van. Szedjél vasat is viszont a kettőt nem egyszerre hanem 3 órás különbséggel.


Amúgy én sok magnezium tartalmú készítményt 'teszteltem' mert olyan hianyom volt, hogy szivritmus zavar alakult ki nálam, a beres az biztos hogy jó a magnesolv pedig még több magneziumot tartalmaz. Vasat hirtelen nem is tudom.. Talán beres cseppet próbálhatnad mert van benne vas és általánosan tényleg jó immunerosito. Napi kétszer vagy háromszor c vitaminnal együtt. A problémád összetett, én ezt a két ásványi anyag hiányt látom benne.

2015. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóra gondoltam, biztosan meg fogom megint venni a rágótablettát. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2015. márc. 22. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, jobbulást! :)
2015. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legelterjedtebb a világban, ami olcsó és szuper, az a magnézium-citrát. Gyógyszertárban is beszerezhető, arány fillérekért puritán csomagolásban. -citrici néven.
2015. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!