Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen tünetekkel el lehet...

Ilyen tünetekkel el lehet menni orvoshoz? Nem fog hülyének nézni? És egyáltalán tud valamit segíteni?

Figyelt kérdés
Kb. két hete minden este lázas leszek (38-39 C közé megy fel), és fáj a nyakam. De napközben nincs még hőemelkedésem sem, csak este 8-9 között jön elő. És nem fáj sem torkom, sem semmim, csak a nyakam, főleg egyik oldalt. Ezekkel a tünetekkel nem fog kiröhögni? Ezeket még ellenőrizni sem tudja. Nem lógni akarok, mielőtt bárki erre gondolna (fősulira járok, akkor megyek be órára, ha akarok), csak már egyre fárasztóbb az, hogy minden este lázas vagyok, és alig van már energiám is. De félek tőle, hogy csak röhögne rajtam az orvos, hiszen ez nem rendes betegség. Mit csináljak? Menjek el, vagy várjak még?
2010. febr. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire vársz?Igaz ez elég furcsa tünetegyüttes

Lehet hogy azt fogja mondani fogalma sincsm, de kiröhögni tuti nem fog

2010. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog kiröhögni az orvos, nem röhöghet ki, max ráborítod az asztalt ha kinevet. De nem fog, megpróbál kivizsgálni, lesz rá gyógyszer! ; )
2010. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj el! szerintem az, hogy már két hete minden este lázas vagy az elég indok! az meg, hogy nincs energiád, rámehet a tanulásra is, ne halogasd a dokit!
2010. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!