Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy kiskorú nyugtatót vagy antidepresszánst kap?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 16:22
 1/6 anonim válasza:
Én azzal sem értek egyet, hogy egy felnőtt szedjen ilyeneket, nemhogy még egy gyerek. A problémát nem oldja meg, csak a tüneteket kezeli. Egyébként a pszichológus és a pszichiáter a legnagyobb szélhámos a világon.
2015. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyet értek. A szüleim nekem is adtak. :( Egy fél szem nyugtatótól másnap délig nem tudtam kikelni az ágyból, az antidepi meg annyira elnyomott, hogy minden nap úgy éreztem magam, mint egy élő halott. Szerencsére mostmár lejöttem róluk.
2015. ápr. 8. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt szakorvosnak kell eldönteni, és nem a gyk olvasóinak. Sajnos kisgyerekek is lehetnek olyan betegek, akár a felnőttek. És sajnos épp a felnőttek miatt olyanok. Rossz körülmények, bántás, nemtörődömség
2015. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az onkológián a rákos gyerekeknek adnak. Minden reggel azzal kezdünk. Én is kaptam. Szerintem így jobban viseltem lelkileg. Egyre gyengébbet kaptam és végül már nem adtak, kicsit nehéz volt leszokni róla, de eltudtam felejteni.

14/L

2015. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta kaptam ilyen $zarokat...

Nyugtató nélkül nem tudok aludni, az tényleg kell, de az antidepresszánsok 90%-a szerintem elviselhetetlen mellékhatásokkal jár, én nem tudtam szedni szinte egyiket sem, mert nem bírtam.

2015. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon szomorú. Az akadémikus orvoslás rászoktatta az embereket, hogy kapsz egy csodabogyót és az meggyógyít. Az embereknek ez nagyon kényelmes és ezt el is várják.

Nehezükre esik más megoldásokban is gondolkodni.

2015. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!