Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok mindig nagyon...

Mitől vagyok mindig nagyon fáradt es álmos?

Figyelt kérdés
Reggel hétkor kelek mert suliba kell menjek es este hat hét ora fele mar alig birok fentmaradni ez valamilyen betegség miatt van vagy mitol?

2015. ápr. 24. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki h tudsz aludni
2015. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:

Ezek lehetnek:

1. Az iskola halál unalmas hely.

2. Nem étkezel rendesen, és vércsoportodnak megfelelően.

3. Nem az idegrendszerednek megfelelően használod az energiádat.

4. Nem megfelelő a cipőd.

2015. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehetsz mondjuk vashiányos vagy vérszegény. De erre egy vérvétel választ adhat.
2015. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem a korán kelés ki tud borítani rendesen és használhatatlan vagyok tőle.

de lehet, hogy nem étkezel rendesen (egyél gyümölcsöt, zöldséget, húst, tejterméket is, ha nincs olyan betegséged, ami kizárná).

esetleg igyál 1-2 kávét.

vagy lehet, hogy vérszegény vagy, (főleg, ha sápadt is vagy)

nem fáj semmid, nincs egyéb panaszod?

2015. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat :) hat van mas panaszom is pl hasfájás ami majdnem minden este van vagy a szivem korul szokott szurni meg szédülni is szoktam
2015. ápr. 24. 21:12
 6/7 gublug ***** válasza:
Mióta van ez?
2015. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gublug ***** válasza:

Épp most olvastam ezt:


Hiteles információk az egészségről


Orvosnál voltam, szerencsére semmi komoly. Na persze előtte utána néztem pár dolgonak az interneten... Mikor említettem az orvosnak, hogy már olvasgattam, akkor úgy éreztem, talán mintha mérges lett volna rám emiatt. Beszélgetni semmiképpen nem tudtunk tovább a témáról.


Pedig az interneten hatalmas tudásanyag van, de aki nem orvos, nem könnyen igazodik ki. Beírom a keresőbe, hogy fejfájás, és a találatok harmada agytumorról szól, pedig a fejfájásoknak csak a nagyon-nagyon-nagyon kicsi százalékának az oka az agytumor. Jó lenne, ha egy orvos segítene...


Szerencsére van egy fiatal lelkes magyar orvos, Dr. Meskó Bertalan, aki előad, blogot és könyvet ír, orvosokat oktat és eltökélt szándéka, hogy megváltoztatja az egészségügyet. Úgy godolja, hogy betegoldalról ezt a rendszert nem lehet megfordítani. Ezért az orvosokat kell megváltoztatni, és dolgozik is rajta.


Terveinek része, hogy mindenkinek segítenek eligazodni az interneten található hatalmas egészségügyi tudásanyagban. Létrehoztak egy weboldalt, ahol alapvetően angolul, de 19 nyelven, köztük magyarul is elérhető a leválogatott és szűrt ismeret a betegségekről és problémákról. Hatezer forrást dolgoztak fel eddig és folyamatosan ellenőrzik.


Az oldal közepén található keresőmezőt érdemes használni, angolul. Tartozik hozzá facebook oldal is.


Ha olvasunk az egészségünkről, akkor itt érdemes körülnézni, mert ez ellenőrzött.


[link]

2015. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!