Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen ember aki tudja tudatosan állítani a fókuszt a szemén?

Figyelt kérdés
Kb.Hét éves korom óta bírom tudatosan állítani a szemem fókuszát.. most 15 vagyok és gondoltam rá keresek a neten, hogy ennek a (csúcsszuper nagyon hasznos) "képességemnek" van-e egyeltalán értelme de nem találtam semmit. Szóval csak annyi lenne a kérdés, hogy ez most ér valamit vagy haladok ezzel előrébb valamiben vagy most ez miért van?:D a válaszokat előre is Köszönöm.

2015. máj. 5. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Feladjuk.

Igen, igazad van. Te vagy az egyetlen, mindenben a legjobb. Szerintem repülni is tudnál a jobb karodat előre tartva bizonyos mintájú köpenyben, szigorúan szemüveg nélkül. Olyan nagy haszna van, hogy New-Yorkból Moszkvai levéltár titkos iratait el tudnád olvasni, szóval remek kém lenne belőled. Ezzel a fókuszálással akár szemmel verésre is képes lehetsz. Hajrá!

2015. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Értem, mire gondolsz.

Valószínűleg nem sokan próbálgatják, szóval nem gyakori. Én is tudom, szóval nem egy szuperképesség, csak rá kell jönni, hogy kell. Meg nincs is sok értelme :P

2015. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!