Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülkattogtatás, hogyan szokjak...

Fülkattogtatás, hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Szombaton tételkidolgozás közben jólesően kattogtattam néhányszor a fülem (úgy, ahogyan a nyomást kiegyenlítem). De aztán megfeledkeztem magamról, és azóta (3. napja) nem tudom abbahagyni, hiába akarom, hiába figyelek oda rá. Hogyan "szokhatok le" erről? Nagyon zavaró már és a fülem/fülem körül a torkom is megfájdult a folyamatos erőltetéstől, ami automatikusan megy.

#leszokás #fül #fülkattogtatás
2015. jún. 1. 18:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Tesóm szerint talán a stressz miatt állt be automatikusra...
2015. jún. 1. 18:48
 2/2 A kérdező kommentje:
És azt is gondoltam, hogy kialszom, de nem. Aztán arra gondoltam, hogy majd a munkahelyen elfeledkezek csinálni, de ugyanúgy önkéntelenül csináltam egész nap és most is... Ha beszélek, vagy eszek, csak akkor nem csinálom, de ha rágózok, akkor igen.
2015. jún. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!