Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tanulásba bele lehet beteged...

A tanulásba bele lehet betegedni? :D

Figyelt kérdés
Na most ezt kifejtem, vizsgaidőszakokba mindig megbetegszem. Szinte mindig. És ez elég tud rontani a teljesítményemen, főleg amikor lázas beteg vagyok. Persze, gondolom a stressz, meg hogy nem mozdulok k, egész nap ülök és tanulok....De ezellen lehet tenni valamit? Hétfőn kezdődik az álamvizsga, 3 nap is be kel mennem, így szerdáig tart. Már tegnap is éreztem, hogy kicsit hányingerem van, ma ez folytatódott, hányinger enyhe hasmenés, hőemelkedés. És természetesen most nem csak az államvizsga miatt parázok, hanem azon is, hogy ne betegedjek le. Bármi tanács, ötlet?
2015. jún. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
minek kell oda az a szmájli a címbe? Na mindegy!
2015. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
C-vitamin (akár napi 1 gramm az államvizsga végéig), illetve Béres-csepp (napi 20 csepp).
2015. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akár???? Ez most vicc, ugye? :) Alsó hangon, viccből viszek be 1g-t, nem: AKÁR! LoL
2015. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi 2. a választ! :) Bár holnap kezdődik, úgyhogy már kicsit késő:D mondjuk a gyomorgörcsölésen kívül szerencsére más bajom nincs.


Amúgy nem hittem volna, hogy valaki egy smiley-ba is bele tud kötni. :D ehhez már gratulálnom kell. :DDDD

2015. jún. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!