Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyulladt sebes pattanások...

Gyulladt sebes pattanások eltüntetése jövőhét keddig, (4 nap alatt) Lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kijött az arcomon pár pattanás, kinyomogattam, aztán sokáig piszkáltam még őket, meg kapargattam (ez ilyen berögzült rossz szokásom, de próbálok leszokni róla) és most nagyon ronda lett bőröm, sebes és nagyon csúnya, utcára se mentem emiatt, pedig lett volna bőven dolgom, de lealapozni se lehet annyira szörnyű. 4 nap alatt el tudom tüntetni valahogy? A fogkrém, élesztő leszárítja, leesik a var majd alatta megint ott a seb... Mit csináljak velük?
2015. jún. 4. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
már az is elég, ha legalább lealapozható állapotba kerül
2015. jún. 4. 17:45
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉÉlesztő
2015. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne szárítsd semmiképp.

Igyál rengeteg vizet, szedj pár napig nagy dózisban C-vitamint. A sebeket meg fertőtlenítsd és kend be neogranormonnal.

2015. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!