Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások eltüntetése egyszer...

Pattanások eltüntetése egyszerűen?

Figyelt kérdés
Komplett válaszokat várok!

2012. nov. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már régen voltak pattanásaim, de akkor mindig apukám/bátyám/barátom arcszeszéből kértem egy-két cseppet, amit fültisztítóra cseppentettem, és bekentem vele a pattanást(akár naponta többször is, de ne vidd túlzásba mert kiszárítja a bőrt, max napi 3x). Másnapra már alig látszott. Ha kinyomtad, és sebes akkor tegyél rá neogranormon(nem biztos hogy jól írtam) kenőcsöt, kicsit drága de ha veszel egy kis tubussal nagyon sokáig elég. Ha tényleg nagyon durva a pattanás, este bekentem arcszesszel, megvártam amíg megszárad, raktam rá egy pötty kenőcsöt és lefeküdtem aludni. Reggelre eltűnt.

Én fél éve szedek fogamzásgátlót, emiatt egyetlen egy pattanásom nincs. Ez is egy megoldás, de nem mindenkinél hatásos, ahogy a fentebb leírt sem, de egy próbát megér :)

2012. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy fiú vagyok,próbálom arcszesszel de azzal nem tűnik el egy nap alatt. :(

Pedig így elég ronda vagyok mert pattanásos arccal azért egész csúnya vagyok :(

Azért köszi a választ,megpróbálom :)

2012. nov. 3. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Arcszesszel minden nap áttörlöd az arcodat? Mert ha nem, csak hébe-hóba vagy mikor borotválkozol(gondolom nem minden nap) akkor nem lesz hatásos. Próbáld ki, hogy minden nap egy kis vattára teszel arcszeszt, áttörlöd vele az arcodat de nem mosod le utána. Nem fog egyik napról a másikra változni, de hosszútávon leszárítja a pattanásokat, szerintem.

Első voltam :)

2012. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régen úgy csináltam,

Semmi hatása nem volt,de most rászokok!

Még nem borotválkozok. 12 éves vagyok.

2012. nov. 3. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah értem :) akkor próbáld ki, és ne add fel :)
2012. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!