Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stimuloton tablettától voltato...

Gyümölcskosár kérdése:

Stimuloton tablettától voltatok már rosszul? Milyen mellék hatást tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Sajnos pánikbeteg vagyok évek óta. Ma kellett kezdenem szedni ezt a gyógyszert, a frontin mellett. Már régebben is szedtem, de akkor nem volt tőle semmi bajom. Most nagyon kiütött. Hányingerem van, gyenge vagyok, fáradt, és álmos vagyok. Pedig csak fél tbl. kell szednem belőle. Ti is jártatok már így? És mikor szűntek meg ezek a nagyon kellemetlen mellék hatások? Jelenleg csak pihenni tudok, olyan erősek a mellékhatások. Szerintem holnaptól már nem kellene szednem. De majd beszélek az orvosommal Estére jobban leszek, mit gondoltok?
2015. jún. 9. 15:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!