Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Miért...

Miért vagyok ilyen? Miért kell így viselkednem? 13/L

Figyelt kérdés

Mivel az egyik lábam rövidebb,mint a másik egy kicsit rázom magam.Viszont,ha rám figyelnek akkor automatikusan még jobban mozog a fenekem és ezért állandóan beszólogatnak.

Minden fiúval flörtölök és utána meg tök sz.arul érzem magam.

Egy csomószor nagyképűen viselkedem,pedig nem akarok.

Mit tegyek,hogy megváltozzak?Egyáltalán miért vagyok ilyen?

13/L


2010. febr. 28. 17:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Sőt azért is beszólnak,mert kihúzom magam én nem veszem észre...egyszerűen ilyen a testtartásom.
2010. febr. 28. 17:43
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem műttetett meg anyukád kicsi gyerek korodban? Elég nagy mulasztás volt. Talán még nem késő, menjetek el orvoshoz.
2010. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyképű vagy akkor ne csodálkozz!Ilyen esetekben mindenki oda "üt" ahol a legjobban fáj.Azért vagy ilyen mert így nevelkedtél valószínűleg,és azért hogy megváltozz tedd azt,hogy légy kedves.Gondold át a mondanivalódat,mielőtt elhagyná a szádat.
2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
Valószínűleg - mint a fiatalok többsége - csak azért vagy időnként nagyképű, mert nem tudok magadat elfogadni, és mivel magadat nem tudod jobbá tenni, inkább másokat alacsonyítasz le. Egyszerűen csak igyekezni kell kedvesebbnek lenni. Ha kedves vagy és humorérzékkel reagálsz a dolgokra nem pedig beszólásokkal, semmi bajuk nem lesz veled, tök mindegy, hogy melyik lábad mekkora, vagy hogy hogy riszálod magad.:) A személyiség döntő fontosságú!
2010. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű azért viselkedsz nagyképűen és flörtölsz minden fiúval, hogy kompenzáld ezt az aprócska kis testi hiányosságodat, ami azonban úgy tűnik még előnyödre is válik a valós életben.

Alapvetően azért nem kéne rosszul érezned magad, hogy flörtölsz a fiúkkal, csak viselkedj tisztességesen. Ne állíts hamisat, ne kelts illúziókat.13 évesen a flört csak játék, szárnypróbálgatás, hogy megismerd önmagad és a másik nemet. Ha erre használod, akkor nem teszel rosszat.

A nagyképűség ellen úgy tehetsz, ha szerényen és alázatosan próbálsz viselkedni. Kezd azzal, hogy tegyél apró szivességeket a barátaidnak, osztálytársaidnak. Lepd meg őket apróságokkal (egy kedves üzenet, egy jó szó). Légy segítőkész, kérés nélkül ajánld fel a segítséget.

És egy idő után az a jó érzés, amit ezekkel kapcsolatban átélsz, felülkerekedik majd azon az "álboldogságon" amit a nagyképűség okoz.

2010. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából nincs sok külöbség a lábaim hossza között-és ezt is nem rég tuduk meg,de a járásomom mégis meglátszik.Műtétre nem lett volna (és nincs is)szükség.

Én nem soktam senkinek beszólni,sőt próbálok kedve lenni mindekihez,de akine az első mondata hozzám az,hogy "szét ne ess!" meg "jujj,hogy rázod magad!" azzal valahogy nem megy úgy a beszélgetés és inkább hallgatok,nem nagyon szólok hozzá...

Csak sajnos akik ezeket a szavakat mondják az osztálytársaim és hát így nincs sok barátom.

Egyébként a barátaim azt mondják nem vagyok beképzelt és,hogy nem kellene foglalkoznom a beszólogatoókkal,de nekem nagyon nehéz nem észre venni...

Amúgy nem neveltek beképzeltésgre-szerintem és a szüleim szerint.

Elég kicsi voltam amikor az öcsém született és kissé elhanyagoltam.Szeretet hiányom van-azt hiszem.

Így ha valaki figyel rám vagy kedves hozzám.Repdesek az örömtől és hangoskodom...Egyszerűen nehéz leírni...

2010. febr. 28. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Hadd kérdezzek vissza, bár tudom, hogy nem pont erre irányult a kérdésed.


Mekkora ez a különbség a lábaid között? Születésed óta van? Ez egy csípőficam? Azért érdekel, mert gyógymasszőr vagyok, és az jár a fejemben, hogy vajon a járásodon masszázzsal és tornával lehetne-e javítani. Ilyenkor ugyanis nem egyformán terhelődnek az izmok a két oldalon, az egyiken sorvadni kezdenek, a másikon meg feszülnek, és ez nagyobb ferdeséget eredményezhet a járásban, mint ami a hosszkülönbség miatt indokolt lenne.

2010. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Öhöm,nem tényleg nem sok: kb. 2,5-3 cm.
2010. márc. 1. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
És kezelték valaha gyógytornával vagy gyógymasszázzsal?
2010. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. márc. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!