Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne viselkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az a helyzet, hogy 16 éves vagyok és belezúgtam egy tanárba. Reménykedtem, hogy eltudom majd felejteni a szünetben, de sajnos ez nem jött össze. Eddig úgy viselkedtem, mint egy idióta 5 éves. Amikor megláttam, zavarba jöttem és teljesen megbolondultam. Állandóan kerestem, hogy merre van, mit csinál. Kerestem az alkalmat, hogy beszélgetni tudjak vele. Elkezdtem olyan zenét hallgatni, amit ő szeret. Olyan könyvet olvasni, amit ő szeret.. Interneten ismerősöm lett, ott néha beszéltünk is. Körülbelül 5 éve él boldog párkapcsolatban.. Ráadásul 15 évvel idősebb, szóval teljesen felejtős az ügy.

Kipróbáltam azt is, hogy nem nézek rá, bunkó leszek vele, de ez is baromi feltűnő volt. Mit kéne tennem?


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!

16/L


2011. aug. 28. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell viselkedned, mint egy hétköznapi ember. Köszönőviszony és ennyi. Nem végletekben kell gondolkozni. Az apa komplexus alapból gusztustalan. Az, hogy harmadikként akarsz kavarni egy boldog párkapcsolatban még gusztustalanabb. Az, hogy ok nélkül bunkózol vele nem tudja majd mire vélni. Felejtsd el.
2011. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem akarok bekavarni..
2011. aug. 28. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Serintem kerüld amennyire lehet, ne érdeklődj ennyire a dolgai iránt, és szerezz magadnak egy pasit. :) 17/L
2011. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szegény férfi : (
2011. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
válts át lezbikus üzemmódba. ;)
2011. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csúnya válaszolók :DDD
2011. aug. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!