Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelre feltűnő piros foltok...

Reggelre feltűnő piros foltok az alkaron és könyéknél, viszket, de el is múlik estére, másnap reggel megint jelentkezik. Mi ez?

Figyelt kérdés

Szúnyogcsípésre gyanakodtam, de nem hiszem hogy az, egy nap leforgása alatt nem múlna el, és nem jelenne meg másnap reggel. Ez már megy 3-4 napja. Szolárium is okozhat ilyen problémát, mert még arra gyanakodom?


[link]


[link]


[link]


Köszönöm!



2015. júl. 3. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de bennem az ágyipoloska merült fel. Ha orvos is ezt mondja, akkor irtás kell.
2015. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska aligha lehet. Tanulmányaimból úgy emlékszem, ha az egyszer jóllakott, napokig nem jön elő. Én így első blikkre psoriasisra gyanakszom.
2015. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy a poratkák ürülékére allergiás a bőröd.
2015. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban, utolsó, erre nem gondoltam, pedig tényleg valószerű ötlet.
2015. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Valamilyen okból kifolyólag a tünetek először csökkentek, mostanra szinte meg is szűntek, pedig komolyabb változás nem volt az életemben.
2015. júl. 25. 01:17
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, én taknyos voltam a poratkáktól.


Viszont amióta anyukám a tartósítószerre allergiás, azóta tudom, hogy az sem mindegy, melyik vajat vesszük, telet csak termekőtől, stb.Tehát, Nekem érdes ésszürke lett a bőröm egy olcsó zöldtasakos nescafétól.

Tehát nem kell +NAGY+ változás az életben. s

sajnos :(

2015. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!