Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem kullancs volt...

Szerintem kullancs volt bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a mellkasomon a honajom mellett egy piros potty van(olyan mintha egy szunyog szurt volna meg) es faj. es ezert gyanakszom kullancsra. el fog fertozodni? mivel kenjem be?

2015. júl. 8. 00:47
 1/4 anonim válasza:
48%
Hát itt nem tudsz mit csinálni,ha nincs kint valamennyire belőled. De szerintem nem kullancs,mert a kullacs,hogyha belédmegy,akkor nem iros lesz,hanem egy fekete pont lesz ott.De hogyha nagyon fáj,forduljj orvoshoz. Csak az orvos tudja kiszedni,ha van benned.
2015. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a kullancs csípését általában onnan lehet baromi jól felismerni, hogy van benne egy kullancs. És a csípés helye sem összetéveszthető egy szúnyogcsípéssel.

Ha kullancs lett volna, akkor is hiába fertőtleníted, mert nem a bőr felületén van a probléma. Olyankor reménykedni kell és figyelni a tüneteket.

De ez inkább csak egy szúnyogcsípés. Az is tud kellemetlen lenni. :D Meg még elég sok más rovar tud csípni.

2015. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kullancs ha megszúr utána ottmarad
2015. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet kullancs csípés is és azért nincs benne a kullancs, mert már kivakartad belőle (velem is sokszor előfordult már)

Nem kell aggódni miatta, annyit kell tenned, hogy figyeled néhány napig. Ha begyullad, nedvedzik, bepirosodik, vagy sávosan piros karikák jelennek meg körülötte, akkor elmész az orvoshoz.

Minden évben kiszedek magamból jónéhány kullancsot és még eddig sikeresen megértem a 41.évemet egyetlen fertőzés nélkül.

2015. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!