Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan kövér tizenéves...

Létezik olyan kövér tizenéves lány aki eltudja magát fogadni kövéren?

Figyelt kérdés
Én már nagyon rég óta próbálok ellene tenni, de semmi és nem szeretnék idegeskedni rajta többet. Valaki valami tanács?

2015. júl. 30. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy kövér? És hány éves?
2015. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még csak fél éve sportolok, már nem tizen éves vagyok, lusta voltam sokáig. Meg is bántam, hogy nem előbb kezdtem el. Egyedül rajtad múlik, hogy teszel érte, vagy sem. Próbálgasd ki az edzéseket, nézz utána neten, pl én sokszor youtube-os videókat nézegetek, otthon végezhető edzéseket, valamelyik tetszett, valamelyik nem. Hidd el, megéri. Első időkben lehet nehezebb lesz, de egy hónap után látod, ahogy kezd eltűnni a felesleg, később ez ad erőt ahhoz, hogy látványosan fogysz. Ami ez mellett fontos, az az, hogy a lisztet és a cukrot a lehető legnagyobb mértékben ki kell iktatnod az étrendedből... az kezdetnek elég :) nem szabad egyből nagy fogyókúrába kezdeni, mert akkor hamar feladod. Aztán később, ha már ösztönöz a saját fogyásod, lehet több szigort bevezetni a hamiba :D A legjobb, ha kitűzöl magad elé egy célt, pl szülinapodra, vagy ballagásra, vagy bármi, és elhatározod, hogy addigra lefogysz x kilót. Az a legösztönzőbb. :) Sajnos mástól nem fogsz lefogyni :( Sok sikert kívánok. :)
2015. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tán sportolj :D
2015. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám :)
2015. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!