Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diagnosztizálták nálam a...

Diagnosztizálták nálam a szívzörejt, de tudom, hogy ez ártalmatlan. Voltam kòrházban, mit tegyek? (Több lent)

Figyelt kérdés
A mùlt hétfőn anyukàm elvitt a gyermekorvoshoz a melkhasi fàjdalmaim és a magas vérnyomàsom miatt. Az meghallgatott és azt mondta hallja a törejt a szìvemen. Beutalt a kórhàzba kivizsgàlàsra. Ott 3 órànként mérték a vérnyomàsom. Az egy picit ingadozott. Elküldtek pszichologushoz. Azt mondtàk, hogy pszichikai okok miatt van. A melkhasi fàjdalmamra nem mondtak semmit. Valószìnű, hogy az is pszichikai okok miatt van? Napi szinten néha fàj középen és néha egy kicsikét oldalra. Van, hogy olyan mintha ràtennének vmit. Ez mi miatt lehet? Néha egy kicsit megszédülök ha felkelek. Mitől lehetnek ezek?

#kórház #szédülés #zörej #melkhasi fàjdalom
2015. aug. 4. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet lelki és pszichés eredetű. Tedd, amit mondanak. A szervi okokat ha kizárták, akkor nincs sok más eshetőség. Örülj neki, hogy nem szervi, nem szorulsz ezzel kezelésre esetleg egész életedben. Stressz, szorongás is lehetnek a háttérben. Nekem volt stresszes eredetű szívbajom, a terápiától elmúlt.
2015. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, lehet a stressz az oka. Nekem az érettségi miatt egy évig magas volt a vérnyomásom és sokat fogytam.
2015. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívzöreje a népesség nagy százalékának van, nekem is van, 26 éve probléma nélkül élek vele.
2015. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!