Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek válaszoln...

Nem tudom mit tegyek válaszolnátok gyorsan?

Figyelt kérdés
Tegnap este 8 körül bal oldalt mell alatt nagyon szúrt a mellkasom de csak 5-10mpig. Reggel óta semmi bajom de nem rég elkezdett szúrni mind2 oldala a melkasomnak nem egyszerre és csak 1-1 pillanatra. Lehet valami betegségem!? (Bár én ezt nem hinném mert sportorvosnál minden rendben volt monduk az 1 éve volt vérvételen is voltam 1 éve ott is minden rendben volt eltekintve a magas vérnyomástól) ezt okozhatja stressz/enyhe depresszió?! Most éppen enyhén szúr szív dobbanásra. A neten azt olvastom hogy a szúrás az nem az szívbetegségre utal de kezdek aggódni

2015. aug. 5. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szívprobléma lehet, ilyen lehet stressztől, idegbecsípődéstől is, persze ey kivizsgálás nem árt, ha nem múlik, akkor menj el a háziorvoshoz.
2015. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!