Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan már két éve, hogy fül...

Lassan már két éve, hogy fül csengésben/zúgásban szenvedek. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Voltam már többször is orvosnál, Bera-vizsgálaton is, fülészet, allergiavizsgálaton, mindenhol. de minden eredmény jó, semmit nem találtak. Mi lehet a baj? Valakinek van ehhez hasonló, vagy esetleg ilyen gondja? Mit tegyek, hogy elmúljon, jobb legyen? azóta nem is használok fülhallgatót, semmi ilyesmit. Közre játszhat az is, hogy be van azóta dugulva a fülem? hiába fújom erősen, nem akar ki pukkadni, vagy hogy is mondjam, ki dugulni... Remélem valaki segít nekem.. Köszönöm!

#fül #fülzúgás #fül csengés
2015. aug. 10. 17:05
 1/2 A kérdező kommentje:
És emiatt nem tudok semmi olyat csinálni, aminek nagy hangja van mert egyszerűen zavar!! Fűkasza, zene, fűrész, stb... és azért ez nem jó...
2015. aug. 10. 17:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Volt valami nagy hanghatás korábban? Stressz?

Nekem 2 éve zúg.

19F

2015. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!