Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rajzoltam a Védd meg a mamát!...

Rajzoltam a Védd meg a mamát! C pályázatra, ma van a határidő de semmilyen jelzést sem kaptam vissza. Az iskola számát és a tanárom nevét megadtam, miért nem kaptam értesítést és miért nincsenek kiírva a győztesek?

Figyelt kérdés
[link] Blog.hu/2009/12/16/vedd_meg_a_mamat_reszletek
2010. márc. 8. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
ideges vagyok mert nem küldtek semmilyen nemű értesítést, ez azért van mert nem értem el helyezést? vagy én vagyok a béna és nem találom azt a weboldalt ahol feltüntetik?
2010. márc. 8. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Rákerestem, de sehol sem találtam elbírálási határidőt. Honnan gondolod, hogy ma kellett volna értesítést kapnod?

Lehet, hogy még csak ma zsűrizték le, de az értesítéseket csak ezután küldik. Ha postázzák, akkor az is még 2-3 nap plusz.

Szerintem holnap kérdezz rá a tanárnődnél, és ne izgulj. :)

A neten is biztos fenn lesz idővel az eredmény, türelem.

2010. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia köszi a segítséget:) türelmesen kivárom
2010. márc. 11. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Na megjött az eredmény?
2010. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi:( megkérdeztem a tanáromat még mindig nem értesítették
2010. márc. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!