Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napszúrás később kijöhet?

Napszúrás később kijöhet?

Figyelt kérdés
Lehet az hogy csak másnap reggel felébredés után kezdjen el fájni a fejem és szörnyű hányinger szédülés hogy még mozogni sem bírok ? Vagy ez inkább gyomorrontás lehet a tegnap esti sok kajától?

2015. aug. 14. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyomorrontásnak (maradjunk annyiban, a heveny gyomorhurutnak) is lehet mindez tünete. Kérdés: bőr forró, száraz? Akkor napszúrás. Hideg, verejtékes? Akkor gyomorhurut.
2015. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt hogy tegnap este égettem egy órán át lánszóróval és az arcom kipirosodott tőle de semmi bajom nem volt. Hazajöttem igaz hogy sokat zabáltam de nem is voltam igazán éhes és még éjfélkor nassoltam is baconos kölesgolyókat . Reggel 7 táján felébredtem a szokásos gyomorgörcsömre ami egyébként minden napos mert este 11 kor eszek és olyankor szét akar robbanni a gyomrom és ömlik a nyál a számból csak nincs hova kiköpni ezért ma lenyeltem ,rá egy órára felkeltem és a gyomorgörcs nem múlt ,ittem 2dl vizet és visszafeküdtem . Egy óra mulva fordultam egyet a hátamra és kinyitottam a szemem de akkor már a szoba forgott.Kimentem a wc re de már minden forgott ,és iszonyú hányingert képzelj el de nem hánytam csak pisiltem. Ekkor már szakadt rólam a víz és hófehér voltam . Minden mozdulatra kiegyenesedésre elszédültem és jött a hányinger . Próbáltam kihányni a tegnap esti kaját de nem ment .


Én azért gondoltam a tegnap esti égetésre mert eddig mindig elmúlt a gyomorgörcsöm reggel ha felkeltem mozogtam meg kiköptem a nyálam. Azért gondoltam hogy későn kijövő napszúrás mert egy hete 35C van és én még egy órán át égettem az arcom egy méterre a lángszórózással ami hiába takargattam az arcom éreztem hogy forró pedig szemüveget is vettem de az csak a szememet védte meg kissé.


Én valami gutaütésre gondoltam de az meg úgy tudom hogy azonnal jelentkezik, nem 8 óra alvás után.


De akkor úgy érzem hogy a sok moslék lehetett itt a baj amit éjfél előtt ettem ahogy te is mondod.


A bőröm nem volt kiszáradva csak hulla fehér és amikor jött a hányinger akkor kivert a víz.

Lázat is mértem 36,5 nél többet nem tudtam mérni de tapintásra forrónak érzem magamat.


Mit javasolsz ha az a gyomorhurut vagy mi a baj?

2015. aug. 14. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt már hogy másnap reggel jött ki, aznap semmi tünet.
2015. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!