Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért történt ez velem? Ugye...

Miért történt ez velem? Ugye napszúrás lehetett?

Figyelt kérdés

Múlt héten történt ,mostmár jól vagyok.

Egyik este még semmi nem volt,szuperül éreztem magam,aztán éjjfélkor mikor feküdni készültem éreztem,hogy a hasam,gyomrom valami nyomós érzés van bennem és egyre jobban,kezdett hányingerem lenni és 2 óra telt el hirtelen hányni kellett,kirohantam a fürdőszobába és agyot hánytam,kihánytam a vacsorát aztán visszafeküdtem de még továbbra is hányingerem volt és 4 órakkor ismét hánytam egy adagot még akkor is a vacsorát. Aztán hasmenés fogott el és nem tudom máshogy írni "fosás"volt olyan folyékony mint a víz csak világosbarna és visszafeküdtem utána màr nem hánytam de hirtelen a hányás után kitört rajtam a hidegrázás,fázás és láz. 38,7 volt a lázam,másnap egész nap hőemelkedés volt rajtam meg 38 fokos láz kb 50szer a vécére jártam ,nem jól voltam. Feküdtem egész nap . Két nap múlva jobban lettem már csak hőemelkedésem volt meg a vécére jártam nagyon sokat . Harmadik nap már mégjobban voltam még akkor is olt hőemelkedés de már kevesebbszer is mentem vécére is és akkor már elmentem dolgozni is. Hétvégére helyrejöttem és minden oké.


Nem voltam orvosnál. Nem szedtem gyógyszert.


Mégis mi volt ez? Napszúrás?


Mostmár ugye jól vagyok de szeri tetek menjek el orvoshoz,hogy megkérdezném tőle,hogy mi volt ez?,mert mai napig nem tudom mi miatt volt ez rajtam.

Meg adhat olyan gyógyszert,hogy nehogy visszajöjjön ez rám újra,valami megelőzőt.


Most amúgy anyu volt még utánam benne ebbe a vacakba. Alig,hogy én megbetegedtem egy nappal később ő is és ugyan azokkal a tünetekkel hasmenés stb csak neki nem volt láza mikor hányt csak hőemelkedése. De már ő is helyrejött csak rajta picit hosszabb ideig volt az egész. Tesómat már nem érintette ez a nyavalya. De mi lehetett ez?



2015. aug. 7. 16:50
 1/2 anonim válasza:
Vírus. Nem vagy egyedül. A húgom kapta el. Köhög, láza volt, fázott, végig aludt majdhogynem egy teljes napot, fáradt volt, fájt a torka is. Már kezd átmenni rajta, szóval ajánlom neked a kalcium teát.Ő is azt itta. :)
2015. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem fájt a torkom nem is köhögtem. De már elmúlt rólam másfél hete. Csak vissza ne jöjjön.
2015. aug. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!