Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás közbeni izzadás?

Alvás közbeni izzadás?

Figyelt kérdés
Mostanában kb 26 fok van éjszaka a lakásban meg nappal is, és nagyon izzadok ha fent vagyok akkor nem, viszont ha alszok akkor izzadok, valami betegség lehet? Vagy csak a 26 fok sok? Félek, hogy valmai bajom van esetleg.. bár most is kicsit izzadok..

2015. aug. 15. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van, ha alszom, nem izzadok, ahogy felkelek, elkezd rólam folyni a víz. Szerintem nincs bajod.
2015. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is jobban izzadok ha alszok. Mondjuk én irigylem a 26 fokot, itt 32 van a lakásban. :P

Nincs baj, ne aggódj.

2015. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is izzadós vagyok, de 26 fokban még nem, nálunk most is 31,5 volt éjszaka a szobában, átizzadtam a párnát. Ha a lehülés után is izzadsz éjjel, akkor menj el a háziorvosodhoz, ki kell vizsgáltatni, hogy van-e szervi oka.
2015. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most lehült kicsit és semmi izzadás nem volt! :)

Hőszigetelt lakás, sokat számít! :) Meg redőny nappalra.


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 16. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!