Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosok segítségére van...

Orvosok segítségére van szükségem? Agydaganattal kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés

Először is közlöm, hogy a kérdés pusztán elméleti, egy regény megírásához van rá szükségem.

Magam is olvasgattam már elég sokat az agydaganatról és "mellékhatásairól".

A szituáció röviden annyi, hogy van egy ember, akinek elered az orra vére, majd elájul. Egy kórházban tér magához, ahol előzetesen megvizsgálták, és közlik vele, hogy operálhatatlan agydaganata van.

A kérdés: egy ilyen szituációban - tehát az első ájulásos eset - mennyi ideje van megközelítőleg hátra az illetőnek? Tudom, hogy ez egy elég képlékeny dolog, de úgy nagyjából mégis meddig élhet? 1-3 hónap?


2015. szept. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyéb tünetet is tervezel neki?
2015. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ájulás és orrvérzés miatt aligha vizsgálnák az agyát.

Ezt az oldalt láttad már? [link]

Talán választ adhat a kérdésedre.

2015. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig van különböző fantom szagok érzékelése, fejfájás, zavarodottság, és ezeknek a kombinációja meg ugye az orrvérzéses ájulásos eset. Ezeken kívül nem terveztem más tünetet, de ha tudtok még valami "jót", szívesen meghallgatom azt is.
2015. szept. 10. 14:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a linket.

Úgy gondoltam, hogy teljes körűen kivizsgálják, hogy mi lehetett, ami miatt elájult. Vagy ezt csak túlgondoltam, és a valóságban nem így működik?

2015. szept. 10. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyen egy grand mal rohama, azzal tuti kivizsgálják.
2015. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A valóságban ezek e vizsgálatok elég drágák, ezért egy ájulás miatt aligha végzik végzik el. Egyébként sem tennék ki fölöslegesen a betegeket ilyesminek. Persze a plusz tünetek miatt lehet hogy a szereplődnél megcsinálnák.
2015. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!