Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legalább...

Mit tegyek, hogy legalább aludni tudjak?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek.Először elkezdett fájni a fogam, aztán begyuladt az egész arcom.Ezek után 39re szökött fel a lázam, bevan dagadva a fogínyem vettem be gyógyszert nem hatott vettem még be 2öt azt kihánytam azóta habzik a szám folyton köpnöm kell és kb 3 percenként belenyilal a jobb fülembe egy nagyon éles fájdalom amitől összecsuklok hirtelen pontosabban a jobb kezem és jobb lábam és már a nyakam is fáj .Ilyenkor nem tudok orvoshoz menni mivel messze lakok a várostól és már nem tudok bemenni.Mit tegyek, hogy legalább aludni tudjak?
2010. márc. 13. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

ez már azért elég para.

nyugodtan hívd ki az ügyeletet. ha nem is jönnek ki, legalább megmondják, h mit tegyél.

kedden pedig mindenképp menj el orvoshoz, ha addig nem javulsz.

2010. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!