Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Lehet valami baja?

Sürgős! Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
A férjem nem vette észre, hogy a Nospa nem 20mg, hanem 40mg és kettőt vett be egyszerre. Most nem érzi túl jól magát, de délután sütizett is, elképzelhető, hogy amiatt. Lehet valami baja a gyógyszertől?
2010. márc. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A készítmény szokásos adagja felnőtteknek naponta 3-6 tabletta (2-3 részletben).

Ez van a betegtájékoztatóban. Szóval szerintem nem probléma.

2010. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj, max kis izomgyengeseg faradsag szerintem en a menstruacios görcsökre 2 algopirint 3 40mg -os nospat szedtem be egyszerre, es azt vagy naponta 5x hogy letezni tudjak valahogy. semmi baja sem lesz. de mire vett be nospat?milye görcsölt? amugy tuladagolhato es azzal legzesleallas satöbbi, de ahhoz vagy 5 doboznyit kellene beszedni vagy meg többet is.
2010. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Már semmi baja. Hasfájásra vette be.
2010. márc. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!