Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is leszoktatok zuhanyozni...

Ti is leszoktatok zuhanyozni korán reggel munkába menet előtt?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert én nem szoktam előző nap este megfürdök és reggel nem érzem azt hogy koszos lennék
2015. okt. 9. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak megmosakszok alul, felül.
2015. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En szoktam, ha nagyon ugy van, hogy lusta vagyok, akkor nem... De pont a lustasagom miatt am, nem alldogalok, hanem furdok! :D es este is. Es nem azert, mert koszos vagyok, azt en sem erzem reggel, hanem mert azeretek furdeni, jo illatom lesz, meg nah... Ha nem is vagyok dzsuvas, de igy erzem magam jol a boromben! :-)
2015. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
ha este zuhanyzok akkor reggel csak mosdok...s ha reggel zuhanyzok az aznapi aktivitástól függ, lehet zuhanyzok, lehet csak mosdok este...s ez így megy tovább minden nap...
2015. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Tiszta vagyok és elég azt napi egyszer is. Sosem merült fel bennem az ilyesmi és eléggé meglepődtem, amikor azt olvastam, hogy van, akit zavar, ha más nem zuhanyzik le reggel.
2015. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat csak azért tettem fel a kérdést mert több ismerősöm reggel is zuhanyzik

én csak megmosakodom

2015. okt. 9. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megfürdök reggel, éjszaka sokszor beizzadok a takaró alatt, nem érzem jól magag míg le nem zuhanyoztam, ráadásul attól ébredek fel. :-)
2015. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!