Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap éjjel meghalt apukám...

Tegnap éjjel meghalt apukám lehetséges hogy?

Figyelt kérdés
..hogy álmában érte szívinfarktus és nem ébredt fel rá??

2015. okt. 18. 05:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon sokan halnak meg almukban. Részvétem
2015. okt. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De hogy-hogy nem kapkodott levegôért?

Ha kihívta volna valaki a mentôt este (hányt 1x, verejtékezett..) akkor megmenthették volna?

2015. okt. 18. 05:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom. Szerintem nem tudtak volna érte tenni.
2015. okt. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Semmi esélye nem volt?

Nem akarom elhinni, hogy nem ébredt fel.;-((Ott feküdt, mintha aludna. Pénteken együtt akartunk tortázni a gyerek szülinapján..

Sosem fog már várni a kapuban;-(((

Aapuu;-(((( iszonyúan fáj..

2015. okt. 18. 06:11
 5/17 anonim válasza:
Igen ez megeshet sajnos....:( nagyon sajnálom a történteket. Részvétem
2015. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, morbid, de tulajdonképpen úgy halt meg, ahogy az emberek többsége szeretne. Fájdalom, félelem nélkül. Plusz nektek sem kellett így atelni egy sikertelen ujraelesztest.... Apósom infarktusban halt meg. A férjem és a sogornom próbálták meg ujraeleszteni... Mindkettő magát hibáztatta, hogy nem sikerült. A férjem hónapokig csak nyitott ajtó mellett tudott a fürdőszobában lenni és azóta sem zárjuk az ajtót, csak becsukjuk. Ott halt ugyanis még az apja és mivel az ajtó zárva volt előbb be kellett törni. 10 éve halt meg, azóta sincs teljesen túl rajta.
2015. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Részvétem.

A papám szívbeteg volt, ő is álmában halt meg. Úgyhogy igen, lehet. Tudom, hogy nehéz, de gondolj arra, hogy nem szenvedett.

2015. okt. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
A megelőző tünetek agyi történésre utalnak.
2015. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.

Apukámat szintén infarktus vitte el, ő ébren volt.Ezért merem állítani hogy olyan gyorsan történt, hogy ha a lakásban van az orvos se tehetett volna semmit. Nem valószínű hogy bárki is segíthetett volna apukádon.

2015. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Részvétem, kedves kérdező.

Nem kell ehhez agyi történés. Hideg veríték, gyengeség, gyomorpanaszok. Az ilyen tünetek a hátsófali infarktus jellemzői, nem véletlenül hívják csendes gyilkosnak. És persze kering is ilyen körlevél a neten, de hát ki veszi ezt figyelembe? Meg általában az ember utólag találkozik vele. Füreden a szívkórházban egy úr mesélte, hogy ő csak rosszul érezte magát kicsit, mivel január volt, kitárta az ablakot, ült 5 percet a hűvösben, majd elment dolgozni. Lépcsőn ment fel a Várba, például. Másnap azért benézett a körzetihez, az beutalta egy vizsgálatra, elkezdték nézni, aztán kiderült, hogy 30 %-a elhalt a szívizomnak.

2015. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!