Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges e hogy a 8 hónapos...

Lehetséges e hogy a 8 hónapos fiam azért nem alszik éjjel mert fáj a lába?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem alszik csak forgolódik és a kis lábait állandóan felemeli,megtámasztja a kiságy oldalán,kidugja a takaró alól.mindig maszírozom neki,akkor megnyugszik, de 1 óra alvás után elkezd mocorogni, forgolódni, felsír és így megy egesz éjjel.ha mellettünk alszik akkor is ezt csinálja
2014. okt. 19. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar egyedül aludni :) vedd magad mellé:) említsd meg a dokidnak ezt, hogy megnyugtasson, de szerintem tutira nincs baja.
2014. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha mellettem alszik akkor is ezt csinálja,forog össze vissza, s felpakolja a lábacskáit a nyakamba vagy a hasamra...nyugtalanul alszik nagyon és sokszor felsír
2014. okt. 19. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem a lába fáj. Vmi baja biztos van...fogzás, mozgásfejlődés és az érintésed nyugtatja meg. Örülj neki, hogy nem kell ringatni ilyenkor. Szóval sztem is vedd magad mellé és akkor maszírozgatod amikor Ő akarja. EZ van..majd kinövi....
2014. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a növéstől fáj a lábija? Nekem is volt hasonló, és a fiamnak is. Mondjuk Én már nagyobb voltam, amikor szóltam, de mindig lehurrogtak, hogy ilyen nincs, ekkora gyereknek nem fájhat a lába... (Süket duma...Dehogynincs...) A fiamnak is volt olyankor, amikor hirtelen kicsit nagyobbat nőtt. Én is mindig maszíroztam neki. Mondjuk egy-egy ilyen időszak azért nem tartott egy hónapig.
2014. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gabi86 ***** válasza:

Szeritem is csak a foga.legalábbis én a lányomnál a hasára gyanakodtam sokàig hogy az fáj neki,(én azt maszíroztam neki és akkor aludt tovább,de

2-2,5 óra után ő is felkellt,nyöszörgött)mert kicsinek hasfàjós volt,de aztán kijött a foga és megszünt.

2014. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet h a foga, de az sem tart 1 hónapig , nem? vagy én nem tudom.2 kibújt akkor ment a hasa 2 napig.most a felsők duzzadnak, fehérednek..néha puhább a széklete, de szerintem az a gyümölcstől...a testvéremnek nagyon sokat fájt a lába amikor nőtt.én is arra gondolok h a fiamnak fájhat.
2014. okt. 19. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Elso vagyok, simán lehet a fogzastol, nemhogy egy hónapig akár harom hónapig is! 9 honapos a kisfiam s szenvedtünk a fogai miatt július óta. Mai napig vannak nagyon nehéz éjszakák. Ha nyugtalan vagy továbbra is, szerintem vidd el magándokihoz de hidd el nincs komoly baj! Ahogy a többiek írtàk én is a hasára tippeltem.
2014. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!