Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves vagyok, lány,173 cm...

13 éves vagyok, lány,173 cm és 64 kg és szeretnék fogyni! Szerintetek mennyit kéne fogynom, hogy ideális legyen az alakom?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki kövérnek,de én nagyon kövérnek érzem magam,sohase voltam sovány de most karácsony után fejlöt 4-5 kg ezért szeretném ha ajánlanátok recepteket-tippeket.

2013. jan. 1. 22:34
 1/5 anonim válasza:
Neked a 61kg lenne a megfelelő, de mivel a szervezeted fejlődésben van,azért nem gond ha valamivel több. Ha fogyni szeretmél ajánlom a sportot (futás,aerobic,zumba,...) vagy a táplálkozásoson javits kicsit!
2013. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Úgy szokták kiszámolni hogy a centikből lehagyják a 100

és levonják a 10% át (felnőtteknél)


Tehát a te esetedben ha felnőtt lennél:

73-7,3=65,7


De mivel nem vagy felnőtt, így 60 kiló körül jó.


Szerintem sokat számít az, hogy ne nassolj, este 7 után ne egyél és természetesen a minden napi mozgás (15 perc)


hajrá!

2013. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 174cm vagyok és 58kg vagyok, pont jó, nem vagyok nagyon gebe, de kövér meg pláne nem. Ilyen fiatalon semmiképp ne kezdj drasztikus fogyókúrákba, a szervezeted fejlődésére nagyon rossz hatással lenne. Azt javaslom kezdj sportolni, hamar megszereti ám az ember, meg próbáld kerülni a zsíros ételeket, ne egyél édességet. Ha ebédelsz próbálj meg nem nagy adagokat enni. Inkább többször keveset. Persze így több hónap eltelhet, mire látható az eredmény, de ez így biztonságos, az egészséged fontosabb, mint hogy modellalkat legyél! /25N/
2013. jan. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Redszeresen kosarazok heti 2 nap 2 órát de még kéne valami mivel jól tanulok ezért sokat kell már most is tanulnom ezért nincs olyan sok időm és állandóan nyitogatom az ajtót,hogy mit egyek,szerencsére itthon nincs sok édesség de ha barátnőmhöz megyünk ott elszabadul a pokol.Szerintetek mit kéne reggeliznem ebédelnem vacsinom? És köszi a válaszokat eggyenlőre az akaraterőmmel vannak gonok ezért még azt fejlesztem mindig megtámadok egy kis csokit:)
2013. jan. 11. 20:56
 5/5 anonim válasza:

A reggeli legyen a legkiadósabb, a gyümölcs illetve zöldség kezdetnek jó, utána meg valami egészséges.

18 óra után ne legyen evés

2013. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!