Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelezhet a reszketés,...

Mit jelezhet a reszketés, szívritmus- és légzészavar?

Figyelt kérdés
Éjszaka megébredtem, a szívem furcsán és nagyon gyorsan, aprókat vert, mintha túl szűk lenne a hely, nem lenne helye dobogni. Rá néhány percre éreztem, hogy valahonnan bentről mintha reszketnék, aztán egyre erősebb lett, annyira még sosem reszkettem, szinte fájtak a fogaim, ahogy összekoccantak. Nem tudom, mennyit tartott, elvesztettem az időérzékemet és szédülni is kezdtem, majd a légzésem lett nagyon szapora, ugyanaz az érzés, mintha nem lenne a tüdőmnek helye kitágulni, nem tudtam rendes mennyiségű levegőt beszívni. Milyen oka lehet, hova forduljak? Valakinek volt már hasonló panasza?

2015. okt. 22. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ORVOS!!
2015. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos, de nagyon megijedni azért nem kell, pánikroham is lehetett.
2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami rosszat álmodtál, vagy keringési probléma lehet. A szívedet nézesd meg. Éjszakai pánikroham is lehetett. A házi orvosodat keresd fel első körben.
2015. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy hova forduljak, mert a városban nagyon sok orvosnál (köztük a háziorvosomnál) is megfordultam, és mellékezelés, tünetek figyelmen kívül hagyása meg hasonló lett a vége, és nem nagyon bízom már az orvosokban, reméltem, hogy valaki, akinek volt már hasonló esete, meg tudja mondani, milyen orvoshoz forduljak, mert akkor egyenesen olyanhoz mennék, magánklinikára inkább, mint hogy megint csak súlyosítsák a helyzetet.
2015. okt. 23. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen tünetem én szívbeteg vagyok. Voltál orvosnál?
2015. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudnak semmit mondani. Állítólag komplexebb a probléma, érint négy szervet, idegműködést (nehéz elalvás) és anyagcserét-emésztést (fogyás) is.
2015. nov. 16. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ideg alapon lesz neked is, mint nekem is ez van. Igaz nekem a szívem sem tökéletes.
2015. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!