Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szóval 12 éves vagyok és...

Szóval 12 éves vagyok és közel 80 kiló. Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát sokra nem fogsz menni ezekkel.. Ha valaki 12 évesen 80 kg, ott van már egy a normálistól eltérő anyagcsereállapot. Ez nem jelenti azt, hogy odafigyeléssel nem fog menni, nagyobb a regenerálóképesség, de gyanakvásra ad okot (pajzsmirigy, stb)

Igazat adok annak, aki azt mondja, hogy a neten található fogyókúrákkal vigyázni kell, mert 95%-ban baromság, és haszonlesésről szólnak. DE. Sajnos ott vannak köztük a megoldások. S itt már rögtön jelezném is, hogy mivel ma az akadémikus általános táplálkozástan ugyanúgy elavult, befolyásolt, nem elég komplex, tehát bőven benne van a pakliban, hogy besülnek veled. Nem kell meglepődni azon, ha nem velük sem sikerül, s erre szép esély is van. Ha más nem, fiatalkorra találhatnak megoldást, de a fejlődés végeztével ugyanúgy könnyen bukta lehet az az elvrendszer amit csőlátóan szajkóznak.

2015. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem összekapcsolni a két mondanivalót. Azért van a "neten" a megoldás, mert a dietetika (jó, legyen csak részben) elavult. A neten nem fog veled szembemenni a megoldás, mivel kisebb tudományos kutatócsoportok, kisebb szaklapok próbálnák felhívni rá a figyelmet, de tiporják őket. A fantasztikus fogyásokkal nem foglalkoznak, mert azokkal könnyebb besülni, így önmagukat nyírják. Nem ellenpont. Amikor például magyar professzorkoponya hőbörög olyan triviális és nem is józan paraszti ésszel, hanem józan tudományos ésszel logikus, akkor ott vagyunk, ahol a part szakad. Egy ismerősömnek már jelentős gasztroenterológiai eredetű, jól felismerhető panaszai vannak. Volt is ilyen szakrandelések. Az égvilágon semmit nem állapítottak meg, holott már jól lehet tudni, hogy hosszú évek óta létezik olyan felvilágosult vizsgálati folyamat, amivel nyakoncsíphetőek. Elég csak összehasonlítani a hivatalos, és a komplex laborvizsgálatokat. Nagyjából már pont ott elvérzik az egész.
2015. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

* józan tudományos ésszel logikus dolgok ellen, akkor...

* volt is ilyen szakrendelésen.

2015. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Vegyél példát rólam, 120 kg-ról fogytam le 90 kg vagyok jelenleg, nem volt 6 hónap!!! Titka: nem eszem a 3 feketelistás kaját, vagyis a:

1., vacsora

2., fehér kenyér,

3., cukor

Mégpedig a következőképpen: cukor helyett mindent Eritritollal édesítek, tök egészséges, jóízű, nincs olyan fos mellékíze, mint pl. az aszpartamnak. Sajna kissé drága. De mindent! Tehát a teát, a gyümölcslevest, a kávét, üdítőket, stb. A feleségem a befőttet, a lekvárt is ezzel teszi el, nem cukorral. Nincs kólázás, fantázás! Ha édes üdítőkre vágysz, te magad készítsd el szintén eritritollal+valamilyen gyümölcslével, ami 100%-os és nincs benne cukor.

A liszt egyértelmű, nincs többé fehér kenyér, kakós csiga, egyéb süti, csak rozs kenyér, teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér, és sütiket is csak ilyen lisztből csináltass anyuval és persze cukor helyett eritritol!

AZ első lesz a legnehezebb: ne vacsorázz!!! Egy kis önuralommal ma már röhögök az egészen, de kezdetben majdnem bőgtem esténként, olyan éhes voltam. De sikerült megállnom, hogy ne másszak be a frigóba és ne zabáljam magam halálra. Ha nagyon éhes vagyok egy-két korty tej, vagy egy alma - és kész!

Sok sikert, cimbi!

2015. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mindenkinek más módszer válik be.Valakinek hogy napi 3x eszik valaki úgy is fogy ha napi 5x. Valakinek a csirke rízs a jó,valakinek a sok hús és zsír! Igen! Ígí is lehet fogyni.Ha nem akarsz falat kaparni,hogy éhes vagy és kűzdeni magaddal egész nap akkor olvasd el Bocsiviki tanácsit a facebookon! Hidd el én mindent kipróbáltam és ez igazán jó módszer amit ír,tesztet is kitölthetsz te milyen tipus vagy,mit kéne enned és mit nem! Hatalmas segítség és csak olvadnak a kilók mindenféle koplalás nélkül kis lemondással! Az egy két hetes fogyókúrákat meg messze kerüld el,mert csak tönkretesznek! Hajra!Ja és igenis vacsizz!
2015. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én este 6kor meg 9kor is eszem és lefogytam csak ne egyél cht ilyenkor este viszont a kaja kell a szervezetnek mert éhen halok az éjjel
2015. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez 70 százalékban a táplálkozástol függ. Van egy király oldal ami talán segít [link] sok sikert menni fog
2015. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!