Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szóval 12 éves vagyok és...

Szóval 12 éves vagyok és közel 80 kiló. Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 19:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy már nagyon súlyos a helyzet?Mellesleg fiú vagyok.Ne higgyétek a nagy mellére, hogy lány vagyok.Csak nagyon elhízottak. Itt lehet megtekinteni: [link]
2015. okt. 23. 19:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Dietetikus segítségével, korodnak megfelelő táplálkozással és sporttal.

Mindenképpen kérj orvosi segítséget. A neten keringő fogyókúrákkal ne is próbálkozz. Nem adnak hosszútávú eredményt és egy felnőtt számára sem egészségesek, nem hogy egy fejlődő szervezetnek.

2015. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula abba van nagyon jó étrend mondjuk az edzést még nem nyomnám csak 2-3 év mulva de aerobot meg kardiot nyugodtan csinálhatsz
2015. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tök jó, hogy elhatároztad, hogy lefogysz! Szerintem a te korodban - ha szervi problémád nincs - nem is fog nehezen menni. Amúgy megkérdezhetem, hogy a szüleid, testvéreid milyen alkatúak?


Szerintem is mindenképp orvoshoz fordulj, és vele beszéld meg a további teendőket. Akár az iskolaorvoshoz is mehetsz tanácsért, ha jófej.

2015. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Áh az azok nagyon alap dolgokat mondanak

Mikor volt ezzel bajom régen annyit mondott h igyak kevesebb tejet max fél litert kenyeret keveset meg ne zsiros ételeket egyek egyedül csirke mellet meg halat ehetem 3 hónap alatt lement 4kg zsirbol izomból aztán elkezdtem azt a könyvet olvasni amit irtam a 2 es válaszba és 1 hónap volt 4kg és közbe izmosodtam

Azért egy vérvétel jó lenne én is csak ezért jártam vissza hozzá

2015. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit kell szedni?

A lábaidat!

2015. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De mindenki látta a képet? Nagyon dagadt vagyok és nem hiszem, hogy le tudnék fogyni.
2015. okt. 23. 23:33
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 23. 23:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem hiszed, hogy le tudnál fogyni? Minél dagadtabb valaki, annál könnyebb :-) Ez halál komoly. Le tudsz fogyni, hacsak valami szervi baj nincs a háttérben, azt viszont majd az orvos megmondja, milyen kezelés kell. Ne rinyálj, hanem kezdj hozzá. Amúgy régen én is azt hittem, hogy milyen nehéz lehet, mert körülöttem csak a sok rinyagépet hallottam, hogy így nem tudok lefogyni, úgy nem tudok - erre kiderült, hogy én tök könnyen fogyok. Elkezdtem sportolni, jóval éhesebb voltam, jóval többet ettem, és mégis fogytam mellette. Hajrá, kezdj hozzá :-)
2015. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mozgás, megfelelő táplálkozás. Annyit egyél, hogy ne legyél éhes. Ne edd magad degeszre. Ha van rá erőd, hagyd ki a vacsorát.
2015. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!