Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék lefogyni pár...

Hogyan tudnék lefogyni pár hónapon belül 6-7 kilót?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 62-65 kiló között ingadozom, viszont én szeretném ha ez lemenne kb 58-60-ra, legalább nyárra, úgy júliusra. Nem mondom hogy lenne rajtam felesleg, talán egy pici van, akkora gondjaim nincsenek, csak szeretnék egy picit vékonyabb lenni. Ami azt illeti rengeteg cukrot és csokit eszem, valamint cukormentes (sugarfree) kólát iszom, azzal van valami probléma? Napi hányszor egyek és mit? Este 6 után ne egyek? Esetleg sportoljak? Nagyon ritkán focizom, 1 héten 1-2x, de az nem sok.


Köszi a válaszokat. 16/F



2015. ápr. 2. 03:24
 1/1 anonim válasza:
nyilván minimalizáld a cukrot/csokit a kóla helyett meg viz esetleg citrommal, heti 4x sportolj legalább 40 perc kardio jellegű mozgást pl bicikli kocogás, gyors séta... és szabj meg magadnak kalória keretet és azt hogy miből állnak az étkezéseid ( kevés zsír szénhidrát sok fehérje) ebben segítségedre lehet a kalóriabázis nevű oldal
2015. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!