Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet egy hét alatt lefogyni...

Lehet egy hét alatt lefogyni 5 kilót úgy, hogy nem eszek sokat de nem is mozgok?

Figyelt kérdés
Egy ideje sajnos 95kiló vagyok, és Anyám mondta, hogy mérjem meg magam(kb. 2 hete), és 98-99 között volt. Azóta nem ettem sokat, naponta talán kétszer, de semmit nem mozogtam, legalábbis nem többet. Annyi még, hogy iszok almaecetet minden nap, és ma megmértem magam, és 95 voltam megint. Ebben közre játszhatott az is, hogy megvagyok fázva és 2 napja itthon vagyok?

2013. máj. 17. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

hát igen..nehéz ügy..

jó a szervezeted az biztos, mert hasznosít mindent..

na most ezt akarod tönkretenni öt kiló fogyással egy hét alatt...


almaecet, na az még ad rendesen a gyomornak..


napi majdnem egy kilót veszíteni, az nem semmi... a szervezet azonnal átáll vészhelyzet üzemmódra, és ne csodálkozz, ha még a víztől is hízol később..


neked tartós diétás étkezés kell(ene) ami szénhidrátszegény..

csak zöldség-gyümölcs-fehérhús-cukormentes üdítő-ásványvíz...értelemszerűen amit lehet, azt párold, süsd, hogy élvezhetőbb legyen...sok folyadék cukor nélkül.


meglátod egyszercsak elindul a súlyveszteség, de óvatosan..aztán úgy mint nekem, három év alatt 25 kiló lement.de..nem jött vissza. állandó diéta. más felfogás, más étrend. és nem kell futni, tornázni, csak a napi élet.

2013. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Heti fél -egy kiló az ideális súlyveszteség HA diétázol és sportolsz mellé. Akkor normális. Ha nem , akkor iszonyú egészségtelen! Egyél normális kajákat, kis dagok, napi 5ször, heti 3-4 edzés - séta, futás akármi.
2013. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!