Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Parazita férgek?

Parazita férgek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok élhetnek bennem paraziták? Ha igen hogyan ölhetem meg őket és hogy deríthetném ki?

2015. okt. 24. 09:29
 1/5 anonim válasza:
Vettél észre valamit a székletedben? Ha van,azt tablettával lehet gyógyítani,amit az orvos felír.A fokhagymát szokták még javasolni.
2015. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz kell elmenned, székletmintát küldeni laborba. Ha vannak paraziták, akkor ír fel gyógyszert.
2015. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nézni a székletem, de úgyse látnám kb 1mm cuccot :( Mind1 amúgy ha nincs bennem, de én akkor is akar védekezés képen gyógyszert ami írtja őket kapok?
2015. okt. 24. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Székletvizsgálatot kell kérni a háziorvostól. Ez azt jelenti, hogy az orvos ad egy picike tartályt, amibe kell beletenni egy pici székletet és leadni a laborba. Ennyi az egész.
2015. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapsz gyógyszert ha labor kimutatta milyen féreg van benned.
2015. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!