Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges-e direkt pisilni?

Lehetséges-e direkt pisilni?

Figyelt kérdés

Furcsa a kérdés, bizony, de engem most érdekel. Én csak a WC-n ülve tudom a dolgomat elvégezni. Lehetséges-e direkt pisilni a vécékagylón kívül? Mármint, kizárva a csőrepedés esetét, hiszen az sem direkt történik.

Nők és férfiak válasza egyaránt érdekel.



2015. okt. 25. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyne, pl. erdőben én nem szoktam wc-kagylót találni, kénytelen vagyok a földön guggolva megoldani a dolgot.


Amúgy kicsi koromban egyszer én is kíváncsi voltam arra, amire te, és megpróbáltam, nem tudom már, hogy széken ülve vagy ágyban fekve, ruhástul - hát, sikerült... Szerencsére nem lett sok minden olyan, és anya nem tudta meg :-)

2015. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény őseink, amikor még nem találták fel sem a wc-t, sem a budit, egész életükön át tartogatták, vagy összevizelték magukat. Már miért ne lehetne? Az újszülöttek is tudják.
2015. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges!Le se kell venni a nadrágot,úgy az igazi :) Én imádom!Csak ez is némi gyakorlást igényel,kezdetekben nekem is nehezen ment de most már amikor csak tehetem élvezkedek :-)
2015. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Radics Anna válasza:

Persze! Például próbáld ki, hogy egy kád vízben relaxálsz és mikor kell, egyszerűen ellazítod magad. Jó, tudom, nem túl guszta, de nem pancsolni kell benne, hanem csak kipróbálni.


Én például bárhol és bármikor tudok pisilni. Egyszerűen tudom irányítani, mint egy csapot. Nagy könnyebbség túránál. Tudom, hogy sok gátlásosabb ember van, főleg köztünk, nők között, akiket úgy neveltek, hogy csak a WC-n szabad és ez ösztön szinten beidegződött.


Szerencsére engem úgy neveltek, hogyha kell, akkor pisiljek. Jobb, ha kiengedem, mintha tartogatom. Legyen akármilyen is a szitu. Így nem egyszer volt olyan, hogy tudatosan, direkt bepisiltem, mert tudtam, hogy ha még tartogatom órákat, akkor se tudok WC-re/bokorba menni, akkor meg minek vesződjek vele.

2015. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Milyen szituáció az, ahol nem tudsz elmenni egy bokorba sem? A sivatagban voltál? És utána a hugyos cuccokban mentél tovább? Ez kész :D

2015. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Radics Anna válasza:

Jaj, de nagyon nagy humorod van, utolsó.


Fesztiválon megesett... Az ottani wc-ket talán nem kell bemutatnom. A bokrokba meg inkább kösz, de nem. A tömeg meg nem nagyon tud kiengedni az első sorokból sajnos, az meg a másik, hogy nem is szívesen hagyom ott a jó helyet.

2015. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, tényleg nem tudtam elképzelni a szituációt, pedig nem vagyok már tizenéves.

És akkor komolyan pisis nadrágban voltál utána?

2015. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Radics Anna válasza:
Nem, szerencsére csak szoknya volt rajtam és alatta bugyi. Nadrágban nem vállaltam volna. Maximum, nagyon maximum valami laza shortban.
2015. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

de töbször is történt mar koncerten?

vagy nem koncerten esetleg veletlen?

2016. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!