Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsga stressz élénkíti a...

Vizsga stressz élénkíti a bélmozgást? Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Sajnos a nagyobbik épp utazás alatt kezdett ingerelni és egyre erősebben kellett. Hajnalban utaztam vidékről Pestre vizsgázni. Hát végül elmentem a vonat wc-jén. Zsepiből fészket raktam. Hamar letudtam, nem volt folyós hasmenés jellegű, mégis nagyon kellett. Utána jobban éreztem magam. Még sosem kakiltam vonaton. Talán nem kaptam el semmit, furcsa élmény volt. 23L
2015. nov. 2. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, élénkíti.

Én a fosástól a hasmorgáson át a hányásig mindent produkáltam már ideg/vizsgadrukk miatt.

2015. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, stressztől lehet hasmenés is, én pl pisilni járok 5 percenként ha ideges vagyok.
2015. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az adrenalin csodákra képes:-)

Minden kiválasztó funkció képes túlműködni vizsga-stressz miatt! Hasmenés és gyakori vizelés is simán előfordul.

2015. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, válthat ki hasmenés szerű tüneteket. Tudod, a magyarban sem véletlenül az izgul, idegeskedik szinonimája a "f..sik". "Hú de f..sok ebből a vizsgától."
2015. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!