Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 vagyok es 86kg . le akarok...

15 vagyok es 86kg . le akarok fogyni de sehogy se sikerul mindent probaltam mar de nem megy. Azok irjanak akik nem bunkoznak. Koszonom elorre is. Velemeny?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel próbálkoztál? van valamilyen betegséged? Szívbetegség? Pajzsmirigy gondok?
2015. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nenm fog menni. Valamilyen szakmabeli tanácsadót kell keresned.
2015. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2015. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem semmi olyan betegsegem nincs viszonylag egeszseges vagyok csak nehezen adom le a kilokat . amit sportolok edzek: futok, fekvo, felules, meg sulyzo
2015. nov. 6. 05:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Két megoldás lehetséges. Az egyik nagyon drasztikus. A németek a zsidókon próbálták ki (nem szeretnék töri órát tartani) és műkodik. Ha ki tudod bírni akkor 1 hétig nem eszel es a szervezeted el kezdi lebontani a felesleges anyafokat.

A másik, amit meg lehet csinálni az a saját testsúllyal való edzés. Több mint egy éve csinálom. A magas testsúlyom miatt nehéz volt elkezdeni, de mellette kocogtam es már rendben van viszonylag a testsúlyom. Az étjezés is fontos. Naponta három alkalommal többször ne egyél, minden nap fogyassz gyümölcsöt és zöldséget és CSAKIS KIZÁRÓLAG otthon kéazített kaját fogyasszál. Ehetsz bármit csak a hülyeségeket hanyagolf (pl.: pizza, csipsz, hamburger meg a többi mocsok)

2015. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hu. Remélem az elottem lévő tanácsát nem fogadod meg. Ha nem eszel, izmot veszthetsz. Csak mértékkel egyél. Sok rostot.kevés szénhidrátot. Szerintem pajzsmirigyedet vizsgáltasd ki, azok az emberek kevésbé fogynak.
2015. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!