Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a desztillált vizet a...

Ha a desztillált vizet a boromre hasznaltam, lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Egy sminklemosohoz hasznaltam olivaolajjal es ketszer max háromszor hasznaltam. Nem ittam belole meg semmi ilyesmi csak attoroltem vele az arcom es utana lemostam.

2015. nov. 9. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne? o.O
2015. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Aztat nemtudom de a dihidrogen monoxiddal vigyaznek. A desztvizbe neha szoktak tenni, nincs rairva a cimkere?
2015. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes pici egyetlen virágszálam! Hát mégis mi bajod lenne a desztillált víztől? Tudod egyáltalán mi az? H2O b+...
2015. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudnál róla, ha a tiszta víztől bajod lenne... Extrém ritka betegség s nem kicsit bizarr.

Ihatsz is desztvizet, csak íze nincs.

2015. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Csak beijesztettek hogy mérgező es én is furcsallottam illetve a cimken is fel lett volna tüntetve hogy mérgező lenne. A cimken nem irnak dihidrogen-monoxidrol.
2015. nov. 10. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
hányszor buktál kémiából?
2015. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas ez kegyetlen volt :D


Én napi 2l dihidrogén monoxidot iszom és még életben vagyok . Persze vigyázok hogy a bőrömre ne kerüljön csak a beleimbe we he he .

2015. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy tanultam kemiat? 😃
2015. nov. 16. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát már sminkeled magad, de kémiát még nem tanultál? Hány éves is vagy? :O
2015. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!