Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a vesémmel?

Mit csináljak a vesémmel?

Figyelt kérdés

Másfél éve találtak a vesémben egy 3 mm-es követ,ami mostanra 4 mm. Mostanában nagyon megérzem,2 napja nem is aludtam,mert nagyon görcsölt tőle a vesém. Az orvos azt mondta veszélyes a műtét,mert a vesekehelyben van a kő,robbantani nem lehet. Mit csináljak? Megőrülök:((

18/L


2010. márc. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvosod egy FAX!


Vállald a kockázatot vagy várd meg amíg leáll töle a veséd..

2010. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irass fel Troparint a fajdalomra.Vizhajtot szedsz?
2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek rá semmit,nem írt fel semmit az orvos..azt mondta,ha fáj,vegyek be egy Nospa-t,és azt mondta napi 1 bögre tejet ihatok csak,túrót nem ehetek,és napi egy szelet sajt.
2010. márc. 19. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el vele másik orvoshoz! Kell, hogy legyen rá megoldás, nem maradhat ott örökre.
2010. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem én tudok neked segíteni.szeretném ha privátba beszélnénk ezt meg.szia
2010. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apának Aloe Vera segített. De neki összetörték és kipisilte. Az Aloe Vera miatt nem szenvedett iszonyatosan közben. De valahogy csak ki kéne annak jönnie. Menj orvostól orvosig.
2010. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rovatinex kapszula.Recept nélkül is szedhető.Segít a kő távozásában,lágyítja is, így könnyebben távozik. Nem is értem miért nem írta a doki fel??
2010. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!