Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami komolyabb betegsé...

Lehet valami komolyabb betegség ennek hátterében (alvásprobléma)?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon sokat alszom. Van, hogy 20 órát is folyamatosan. Munka után hazamegyek, már csak arra van energiám, hogy fürödjek és már megyek is aludni, van hogy este 8-tól másnap délután 3ig. És ennek ellenére nem tudom magam kipihenni, állandóan álmos vagyok. A munkahelyemen is amikor éppen nincs dolgunk, elalszom napközben ülve úgy, hogy beszélnek hozzám. Pedig annyira nem fárasztó amivel foglalkozok, nem árkot ások reggeltől estig...

Ha továbbképzésre kell menni, az első negyed óra után már nem tudok ébren maradni az előadásokon.

Ha 2 hétig szabadságon vagyok, akkor is ennyit szoktam aludni (vagy még többet), és ugyanúgy fáradt maradok.

Itthon ha a barátommal filmet nézünk, akkor is kb. 10 perc és már nem vagyok ébren. De aludtam már el moziban is.

Ha megyünk valahova kocsival és nem én vezetek, akkor sem tudok ébren maradni.

Még a szabadnapjaimon is 3 ébresztés van beállítva, hogy ne aludjam át az egész napot, de pl. ma is lenyomtam az összeset (nem is emlékszem a jelzésre), és délután fél4-ig aludtam úgy, hogy tegnap is szabadnapos voltam, semmit nem csináltam mert végigaludtam az egész tegnapi napot is.

Mivel tudnék ezen változtatni? Egy felnőtt embernek napi 6-7 óra alvás bőven elég szokott lenni. Nem szeretném az egész életemet átaludni.



2015. nov. 16. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Egy komoly kivizsgálásra van szükséged!
2015. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szilvijoe ***** válasza:
Szerintem hormontermelési gondok...de erről bővebben, csak privátban írok, ha érdekel
2015. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Persze, hogy érdekel.
2015. nov. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!