Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Medrol okozta vizesedésre van...

Medrol okozta vizesedésre van valami ötletek?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem / 1 hónapig szedtem 24 mgt de az lelett véve 16 mg re mert előjöttek valami allergének rajtam/ ezalatt az idő alatt 5 kg-t híztam...
2011. okt. 21. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni:D Én izületbe kaptam injekció formájában(testépítő vagyok). Volt már dolgom vizesedéssel, de az más szteroidok miatt volt, ott anitösztrogén megoldotta a gondot, de a medrolnál nem a tesztoszteron-ösztrogén szint miatt van a vizesedés, hanem közvetlenül b*szogatja elvileg a mellékvesét. Szóval nincs mit tenni, szedés után majd normalizálódik a helyzet.
2011. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A nagy mennyiségben bevitt medrol vagy akármelyik sztreoid fajta hatással van a mellék vese kérgedre , ami időszakos chusing szindrómát okoz . Én 96 tal kezdtem 25 kg jött fel most 8 hónap után 4 mg ott szedek és a víz nagyrésze lement. Ha utána keresel googlen hogy mi a cushing szindróma ne ijedj meg a te menyiségednél nem lesz annyira drasztikus a testeden a változás mint az ott feltüntetett példaképeknél . Ha elfogadod a jótanácsaimat nagyon sok kálciumot akár 2 szer 500 mg ot is bevehetsz ill szintén ennyi c vitamint . A szteroid kivonja a szervezetből a kálciumot és a c vitamint ami csont ritkulást és az erek elpattogását okozhatják . Ne hagy el magad egyél sok gyorsan lebomló ételt . kerüld a csokit a zsíros cukros dolgokat és mozogj sokat . Ha abba hagyod a gyógyszert pár hónap alatt teljesen vissza áll a testsújod .
2012. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Én is Medrolt szedek már 1 hónapja, és még 1 hónapig. Nem tudom mennyit segít, de valamennyit biztosan. Herbaria Vízhajtó gyógytea, csak mellette igyál sok folyadékot. Remélem tudtam segíteni. Üdv, Mariann
2012. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi 3 hónapja szedem.
2012. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!