Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan érjem el ezeket a...

Hogyan érjem el ezeket a dolgokat? És szerintetek lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Az egyik,hogy most ezen a nyáron elmennék rendszeresen úszni.Szerintetek egy nyár alatt lehet kocka hasam,vagy erős mellizmom? Amúgy fiú vagyok 14 éves.A második kérdésem ami ide kapcsolódik,hogy valaki leírná részletesen,hogy milyen étkezést vessek be az ellen,hogy hamar jó erőben legyek.Gondolok én a kocka hasra,vagy az erős mellizomra. (?)

#úszás #mellizom #rendszeres egészséges étrend.
2015. jan. 20. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ellen, hogy hamar jó erőben légy semmit ,-P

Kocka has két dolgon múlik: edzés, étkezés. A sport, mozgás - testépítés rovatban kérdezz. Úszástól nem lesz kocka hasad sem erre se a következő nyárra. Jó erőben pedig nem a kocka hastól, 40-es kartól vagy a mellizmaink tömegétől leszünk.

2015. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fegyenc edzés. [link]
2015. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pl az a 3*40 az azt jelenti, hogy háromszor negyven?
2015. jan. 21. 22:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm.
2015. jan. 21. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy az uszas izmost egy kicsit,de erdemes melle kondizni,hogyha izmos szeretnel lenni. Ha nem akarsz edzoterembe jarni akkor otthon vag ha olyan helyen laksz akkor az utan esetleg kondiparkban tudsz erositeni,lattam videot hogy egy 14 eves sac egy ev alatt brutal izmos lett a kondiparktol,az elejen meg vezna volt. Termeszetesen az etkezes is nagyon fontos:sok feherje,csirkemell,ha szereted akkor lazac,tojas.

Plusz kitartas ;)

2015. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,mert ilyen korban fejlődik a legjobban a test.Magasságban,arcban,hangban,meg mindenben.Én saját magammal nem vagyok megelégedve.És főként be akarom bizonyítani másoknak,hogy vékonyból is lehet izmos.Mert én még mindig ott vagyok,hogy kitartással és hittel bármit el lehet érni.Viszont a csirkemellet szeretem,a lazacot is,de főként a pisztrángot.A tojást bármikor megeszem.És a szénhidrát sem lehet nagy gond,max több kenyeret eszek,de alig szoktam enni.
2015. febr. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!